Neohodnoceno

Kot. patka U2 81x60x5,0 20x200mm

- žárový zinek je jeden z nejlepších způsobů, jako chránit zinek, má velmi dlouhou životnost a je stejnoměrně chráněn po celé ploše, tzn. i v ohybech a na hranách

- prodáváno po kusech

Skladem na prodejně ve Skalici (4 ks)
Kód: 268500806
Značka: HPM TEC, s.r.o
299 Kč / ks 247,11 Kč bez DPH
Kategorie: Patky
Hmotnost: 1.18 kg

Kotevní patka je výborným pomocníkem při ukotvení stavebních konstrukcí do podkladu. Největší využití najdou při kotvení dřevěných prvků, jako jsou například trámy, kůly či hranoly, do betonu nebo země. Pomohou vám velmi efektivně a rychle upevnit váš objekt na dlouhou dobu. Zároveň vám umožní oddělit dřevomateriál od vlhké zeminy, takže prodlouží i životnost stavby. 

Kotevní patky se používají k budování základů při provádění betonáže. Můžou být použity v místě, kde není základová desky i v opačném případě. Takovéto patky jsou opatřeny betonářskou tyčí, tzv. roxor (ocelový trn, který se zasouvá do základu). Přibližně ¾ roxoru musí být zabetonované a zbylá ¼ bude nad podkladem. Pokud vám to bude po estetické stránce vadit, není nic jednoduššího, než zasypat vyčnívající roxor kačírkem nebo štěrkem. Kotevní patky je možné zabudovat do již utvořeného základu, avšak je potřeba nejdříve vyvrtat do betonu díru odpovídající velikosti roxoru. A následně opět zalít betonem. 

Zpět do obchodu