Letní provoz

Jak u nás nákup probíhá?

Prvním krokem je si dobře vybrat a vědět, co potřebujete. V předchozím článku jste mohli vidět, proč u nás nakoupit. Teď se chceme bavit o nákupním procesu, kterým si každý kousek dřeva projde.

Až kliknete na tlačítko potvrdit objednávku, okamžitě se nám zobrazí upozornění a my na ní začneme pracovat. Při objednávce na KVH hranoly vždy zadáváte CELKOVÉ POŽADOVANÉ ROZMĚRY A DO POZNÁMEK NÁM NAPÍŠETE, NA JAKÉ DÉLKY JE CHCETE NAŘEZAT. My si to nejdříve propočítáme a rozvrhneme si, jak to pro obě strany bude nejlepší, aby se nám netvořilo příliš zbytečného odpadu a vy jste neplatili zbůhdarma „za nic“. Potom se přesuneme do naší firmy a tam vám je začneme chystat – řezat, zkracovat, půlit atd. S vámi se následně domluvíme na čase, kdy vám bude vyhovovat, si pro své konstrukční hranoly přijet a nachystáme vám je k vyzvednutí.

                                                                                         kvh

Pokud si objednáte dřevěné kůly, můžete si zvolit, jestli chcete se špicí nebo ji máme raději uřezat. Skladujeme je ve velkých klecích a jakmile se opět domluvíme na čase, nachystáme vám je na plac k vyzvednutí.

                                                                                         20190828_105727505_iOS

Obkladové palubky máme uskladněné v průhledných balících, které jsou neotevřené až do vašeho příjezdu. Palubky nerozbalujeme a prodáváme přesné množství obsažené v balení. Na našich stránkách najdete kalkulačku, pomoci které si můžete vypočítat, kolik balíků budete potřebovat na určitý počet m². Opět si vyberete z velkého množství námi nabízených rozměrů a odešlete objednávku. My vám ji nachystáme k odběru.

 

 

Nakoupit u nás je velice snadné. Kdyby jste ale přeci jen něčemu nerozuměli, stačí kliknou tady a kontaktovat nás.

Těšíme se na vás, Tým Gala-dřevo s.r.o.