Neohodnoceno

DuPont Tyvek UV facade

Tyvek UV facade zajistí dlouhodobou ochranu fasádám s otevřenými spoji i provětrávaným fasádám bez otevřených spojů. 

Rozměr: 1,5 x 50 m

Role: 75 m2

Hmotnost role: 15 kg

Plošná hmotnost: 195 g/m2

Ohnivzdornost: d2

Délka záruky: 25 let

Odolnost proti vodě: W 1

Odolnost vůči propouštění páry (Sd): 0,035 m

UV ochrana: 4 měsíce

 

Varianta
Skladem na prodejně ve Skalici (300 m2)
Kód: 3033/ROL4
Značka: Tyvek
96 Kč / m2 79,34 Kč bez DPH
Kategorie: Difuzní fólie

DuPont Tyvek UV facade je jediná vysoce difůzní větrotěsná membrána, která splňuje certifikaci EU (aplikace v otevřených fasádách). 

Bezkonkurenční výhody: 

  • Životnost hydroizolace je více jak 50 let. Produkty značky Tyvek byly podrobeny zátěžovým zkouškám SP Technical Research Institute od Sweden, které dokázaly, že nemají žádnou konkurenci. Testy stárnutí ukázaly na to, že Tyvek stárne mnohem pomaleji, než konkurenční produkty.
  • Dokáže odolávat teplotám od -40°C do 100°C, což je velmi důležité - vodotěsná difuzní fólie je často vystavována až 80°C, proto jsme její odolnost ještě navýšili, abychom i při vyšších teplotách zachovali všechny její funkce na 100%.
  • Při použití DuPont Tyvek UV facade pod otevřené spoje do 3 cm, získává zákazník 25 letou záruku.
  • Materiál odolává extrémnímu UV zatížení (test CE). Je totiž na rozdíl od konkurenčních výrobků ze stabilizovaného polyethylenu, který dokáže lépe odolat ultrafialovému záření.
  • Díky vyspělé výrobní technologii je velmi odolná vůči mechanickému poškození.
  • Hydroizolace zabraňuje unikání tepla, je vodotěsná a vaší nemovitosti tak poskytne perfektní ochranu. Zabezpečí fasádu také proti průniku vody, vzduchu a vlhkosti.
  • Tloušťka funkční vrstvy DuPont Tyvek je 6x - 8x větší, než u konkurenčních hydroizolací, které jsou zhruba 3x tenčí než vlas. 
  • Tyvek svým zákazníkům nabízí jedinečnou fólii, která disponuje paropropustností více než 1000g/m2/24h. Tohoto čísla bylo možné dosáhnou technologií výroby, která spočívá ve skládání milionů mikrovláken do vzoru bludiště. Právě proto nemá fólie problém s větším množstvím UV záření, které snadno rozprostře po celém svém povrchu. 

 

 

 
Zpět do obchodu