Zimní provoz

Stání na auto

GARÁŽOVÉ STÁNÍ

Chcete mít svůj automobil chráněný proti jakékoliv nepřízni počasí? Nabízíme vám elegantní řešení pro garážové stání u domu, a to i formou garážového stání pro dvě auta (přístřešek na 2 auta). Jedná se o pevnou konstrukci vyrobenou pomocí smrkových KVH hranolů, která ochrání Vaše vozidla před deštěm, sněhem, kroupy... Jde o dřevěný přístřešek na auto, který je vkusným doplňkem pro každý dům a každou zahradu a vhodnou alternativou pro klasické garáže. Přístřešek pro auto lze u nás pořídit na míru, a sice nejen pro jedno auto, ale i jako garážové stání pro 2 auta (přístřešek pro 2 auta)Přístřešek na auto cena, respektive garážové stání cena se odvíjí od individuálních požadavků a můžete se spolehnout, že jde o vysoce kvalitní, a přitom levný přístřešek na auto.

Nutnost chránit vozidla před nepříznivým počasím je přirozená. Lak auta je pak vystaven rychlejšímu ničení, kromě toho je v zimě obtížné odstraňovat zmrzlý sníh a led. Z tohoto důvodu se lidé, kteří se starají o své vozy, rozhodují o různých typech ochrany. Jedním z těchto typů je právě naše pergola pro auto či jinak zvaný dřevěný přístřešek na auto levně. Jedná se o konstrukci s mnoha výhodami: snadná instalace i údržba, dokonale se hodí do okolí, poskytuje mnoho využitelného prostoru a umožňuje zatížení sněhem 1,25 kN/m². Přístřešek na dvě auta zabere prostor efektivně a vyřeší dokonale svůj účel včetně designu.

Pokud si tedy přejete příští zimu uchovávat své auto, motorku apod. mimo sníh a garáž pro Vás nepřipadá v úvahu. Přístřešek na auto dřevěný jako přístřešek na auto u domu splňuje účely praktické a zároveň slouží i jako příjemný doplněk. Kvalitní přístřešek pro dvě auta či pouze jedno vozidlo splní vaše očekávání a takový originální přístřešek k autu je i skvělým doplňkem pro váš dům či zahradu.