Zimní provoz

Pergoly

Dopřejte si nerušený odpočinek v zahradě. Uvelebte se v ratanovém křesle pod pergolovým přístřeškem, který vás chrání od deště i dotěrných slunečních paprsků! Výhody zahradní pergoly můžete využívat od brzkého jara až do podzimu. Díky stylovému provedení je řada pergol opravdu jedinečným doplňkem vaší zahrady. Pokud je navíc necháte obrůst popínavými rostlinami, získáte skutečnou oázu klidu. Pozvěte známé, roztopte gril, otevřete dobré víno a oslavujte pod střechou pergoly.     

Nabízíme zhotovení atypických pergol z těch nejkvalitnějších materiálu s certifikáty, jako jsou například BSH hranoly nebo levnější varianta KVH hranoly, které můžete najít u nás v e-shopu

Cena pergoly se liší s ohledem velikost a konstrukční složitost. Cena typizované pergoly je logicky nižší, než cena pergoly zakázkové, kde musíte počítat s náklady spojenými s přípravou a projektováním individuální pergoly na míru. Také hraje roli, zda je zahradní pergola zastřešená, resp. jakým typem materiálu a jakým konstrukčním řešením. U zakázkových pergol je cena sdělena na základě poptávky. 

Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: rucka.galadrevo@outlook.cz 

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně výroby a dodávky pergol, pak nás neváhejte kontaktovat.